Telemarketer - Kraków

praca it: etat dla 2MP sp. z o.o. / Kraków

Tagi: Telemarketer call center obsługa klienta

Firma 2MP sp. z o.o. poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko telemarketera.

Zadania telemarketera
- pozyskiwanie klientów – oferowanie wykonania strony www dla małych firm
- przygotowanie i wysyłanie ofert handlowych
- raportowanie w bazie danych

Oferujemy
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
- możliwość rozwoju
- szkolenie
- wynagrodzenie akordowe
- możliwość zatrudnienia po okresie próbnym
- możliwość awansu w ramach struktury firmy

Wymagania
- wykształcenie minimum średnie
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- znajomość obsługi komputera
- dobra dykcja
- wytrwałość w dążeniu do celu, elastyczność i otwartość
- mile widziane doświadczenie w telemarketingu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-07
Wyświetlona: 6290 razy