Specjalista/ Specjalistka ds. IT

praca it: etat dla MillionYou.com / Warszawa

Tagi: Programista PHP MySQL

Platforma crowdsourcingowa MillionYou.com poszukuje osoby na stanowisko

Specjalista/Specjalistka ds. IT

MillionYou.com to pierwsza w Polsce marketingowa platforma crowdsourcingowa, a jednocześnie portal społecznościowy dla twórców i ludzi kreatywnych. Współpracujemy z ponad 20000 użytkowników, pasjonatów filmu i innych form kreacji, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów (3500 wyprodukowanych filmów).

Osoba zatrudniona na opisywanym stanowisku będzie główną osobą odpowiedzialną za technologię w MillionYou.com.

Wymagania:
- Znajomość HTML i CSS w stopniu pozwalającym na okazjonalne kodowanie mailingów czy landing page’y
- Podstawowa znajomość PHP (doświadczenie z OOP nie jest wymagane) i SQL (MySQL, MS SQL)
- Podstawowa znajomość JS z jQuery
- Ogólne pojęcie o ASP.NET
- Ogólne pojęcie o Google Apps
- Zorganizowanie
- Proaktywność
- Asertywność
- Samodzielność
- Komunikatywność
- Bierna znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:
- Nadzorowanie prac zdalnego zespołu programistów i zatrudnianych podwykonawców
- Proaktywny rozwój MillionYou.com (pomysły, dokumentacja, prototypy, skrypty PHP)
- Dbanie o poprawne funkcjonowanie serwisu MillionYou.com
- Pomoc przy przeprowadzaniu konkursów
- Opiniowanie ofert dla klientów
- Administracja Google Apps (poczta, kalendarze, pliki)
- Rozsyłanie mailingów
- Aktualizacja widgetów
- Bieżące wsparcie współpracowników i użytkowników MillionYou.com w problemach technicznych
- Okazjonalne opracowywanie elektronicznych dokumentów

Mile widziane:
- Wiedza o tym czym jest cron, Highrise, remarketing, SendGrid, SVN i Wowza
- Umiejętność korzystania z Google Analytics
- Ogólne pojęcie o SEO
- Własna domena podpięta pod Google Apps
- Doświadczenie w tagowaniu linków
- Doświadczenie z wdrażaniem WordPressa
- Aktywne konto na YouTube i/lub vimeo

Oferujemy:
- Wynagrodzenie na poziomie 3000-5000 złotych netto miesięcznie
- 1-3-tygodniowe szkolenie z ogromnym zastrzykiem wiedzy
- Możliwość współtworzenia crowdsourcingu w Polsce
- Stałą pracę na umowę o dzieło lub w oparciu o samozatrudnienie

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres [email protected] do 17 września 2012.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-10
Wyświetlona: 4945 razy