Inżynier VMWare

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: VMWare Linux Windows

Opis stanowiska:
Główne zadania na tym stanowisku pracy:

• Zarządzanie i konfiguracja VMWare ESX,
• Zarządzanie i konfiguracja środowiska wirtualnego,
• Wsparcie techniczne oraz administracja systemami VMWare,
• Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z systemami po stronie klientów firmy,
• Zarządzanie 3 linią wsparcia technicznego,
• Przygotowywanie stosownej dokumentacji technicznej.

Wymagania stawiane Kandydatom:
• Doskonała znajomość VMWare,
• Znajomość systemów Windows oraz Linux,
• Znajomość zagadnień konfiguracji sieci
• Znajomość innych rozwiązanych związanych z wirtualizacją będzie atutem,
• Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego.
W zamian oferujemy:
• Udział w rozwojowych, międzynarodowych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii z zakresu IT,
• Pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym otoczeniu,
• Codzienny kontakt z językiem angielskim w pracy,
• Rozbudowany system szkoleń,
• Prywatne ubezpieczenie medyczne
• Ubezpieczenie na życie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-14
Wyświetlona: 6710 razy