Praktyki redakcyjno-biurowe

zlecenia it dla Net P.C. / Gdańsk

Tagi: praktyki redakcyjno-biurowe

Opis stanowiska:
Do zadań osoby, którą przyjmiemy na praktyki będzie należało:
prowadzenie opieki redakcyjnej nad przydzielonym serwisem (cykliczne wprowadzanie zleconych artykułów, dbanie o ich prawidłowe zamieszczenie i estetyczny wygląd)
wsparcie działu HR w bieżących pracach (m.in. aktualizacja bazy, mailing, dodawanie ogłoszeń)
korzystanie z oprogramowania typu CRM, CMS, Mantis (po przeszkoleniu)
współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:
Kandydat/-ka spełniający/-ca nasze oczekiwania względem powierzonych zadań:
wykazuje się biegłością w: obsłudze komputera i znajomości pakietu Office
jest osobą ambitną i szybko przyswajającą nową wiedzę
jest sumienna i dokładna
jest komunikatywna
charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą
zna język angielski w stopniu dobrym (atut dodatkowy)
mile widziane doświadczenie w pracach redakcyjnych, biurowych (atut dodatkowy).

Oferujemy:
bezpłatne praktyki studenckie (z możliwością przedłużenia do płatnego stażu)
zdobycie cennego doświadczenia
poznanie szeregu działań w zakresie administracji, redakcji i funkcjonowania firmy sektora IT
współpracę z młodym dynamicznym zespołem
zaświadczenie o odbyciu praktyk.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-14
Wyświetlona: 12210 razy