Programista PHP

praca it: etat dla FreshMail / Kraków

Tagi: PHP

FreshMail jest nie tylko znakomicie rozpoznawalną marką oraz wielokrotnie docenianym i nagradzanym laureatem konkursów branżowych. Przede wszystkim jesteśmy zespołem specjalistów wykorzystujących najlepsze, innowacyjne narzędzia do tworzenia najskuteczniejszych kampanii mailingowych. Sukces mierzony ilością zadowolonych Klientów zawdzięczamy swojemu entuzjazmowi, kreatywności i zaangażowaniu.
Opis stanowiska:
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- integracje z zewnętrznymi usługami
- projektowanie i implementowanie nowych funkcjonalności
- bieżący rozwój i utrzymanie systemu
- optymalizowanie kodu aplikacji

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość PHP
- dobra znajomość SQL
- znajomość HTML, JavaScript (jQuery), CSS
- znajomość wzorców projektowych
- co najmniej 1 rok doświadczenia

Dodatkowymi atutami będą:
- znajomość i doświadczenie w integracji z zewnętrznymi usługami po API
- znajomość zagadnień związanych z projektowaniem baz danych
- umiejętność optymalizowania kodu aplikacji
- umiejętność optymalizowania zapytań SQL

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-20
Wyświetlona: 4704 razy