Informatyk

praca it: etat dla FastSelect / Poznań

Tagi: linux lan wan

W imieniu Klienta – międzynarodowej firmy, działającej w sektorze logistycznym – poszukuje profesjonalnej i dynamicznej osoby na stanowisko:

Informatyk
okolice Poznania

Zadania:
- utrzymywanie infrastruktury telefonicznej (PSTN, ISDN, FR, ATM) i informatycznej (sieci lokalne i rozległe – aktywne urządzenia sieciowe HP oraz Cisco, serwery oparte o system linux, stacje robocze PC z MS Windows, Platforma VMware)
- pomoc użytkownikom i aktywny udział w pracach działu

Oczekiwania:
- wiedza z zakresu teletechniki
- wiedza z zakresu zarządzania i administracji sieci LAN i WAN
- znajomość Linux (preferowany SUSE), MS Windows, jako OS stacji roboczej, VMware ESX
- znajomość j. angielskiego
- prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:
- stabilną pracę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju i uczestnictwa w profesjonalnych szkoleniach
- telefon, notebook
- pracę w trybie zmianowym

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-20
Wyświetlona: 6033 razy