Web Developer

praca it: etat dla OpenColor Studio / Warszawa

Tagi: programista

Stanowisko Web Developer

Poszukujemy osób z następującymi umiejętnościami:
- znajomość PHP, HTML, CSS, JavaScript + jQuery,
- znajomość zasad programowania obiektowego
- znajomość bazy danych MySQL,

Mile widziane:
- znajomość framework’a CodeIgniter, lub innych
- znajomość wzorców projektowych
- znajomość HTML5, CSS3,
- umiejętność korzystania z zasobów opensource

Zadania:
- tworzenie stron internetowych i sklepów opartych o gotowe rozwiązania,
- rozwijanie istniejących rozwiązań
- opieka techniczna

Oczekiwania:
- sumienność i terminowość,
- zaangażowanie w powierzone projekty,
- odpowiedzialność, lojalność, punktualność,
- wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
- umowa dostosowana do potrzeb w prężnie rozwijającej się firmie,
- brak wymagań dotyczących doświadczenia zawodowego (test umiejętności na spotkaniu kwalifikacyjnym)
- możliwość rozwoju własnych umiejętności na realnych projektach,
- miłą atmosferę w pracy,
- elastyczność godzin pracy (możliwa praca na pół etatu, w ramach praktyk, lub dodatkowa)

Kontakt:
[email protected]

z dopiskiem Web Developer

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-27
Wyświetlona: 4398 razy