Trener / Konsultant IT

praca it: etat dla ITBC Recruitment / Warszawa

Tagi: trener it konsultant it

ITBC Recruitment jest firmą informatyczną świadczącą profesjonalne usługi rekrutacyjne w obszarze IT oraz Telecom.

Dla naszego Klienta, jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych firm konsultingowych, zajmujących się doradztwem, coachingiem oraz przeprowadzaniem szkoleń dla zespołów programistycznych, szukamy otwartych, charyzmatycznych, proaktywnych osób na stanowisko:

Trenera/ /Konsultanta IT

Zadania na stanowisku:

Przeprowadzanie szkoleń (mi. in. z zakresu: zarządzania czasem, organizacji pracy, komunikacji, pracy zespołu programistycznego, kierowania zespołem, zarządzania)
Udział i realizacja projektów doradczych w tym zakresie
Ustalanie potrzeb klienta związanych ze szkoleniami i doradztwem
Wystąpienia i udział w konferencjach
Redagowanie i rozwijanie materiałów szkoleniowych
Publikowanie artykułów oraz prowadzenie bloga merytorycznego

Nasz Klient zapewnia:

Profesjonalne przygotowanie do przeprowadzania szkoleń oraz przygotowanie trenerskie
Pracę przy bardzo ciekawych projektach z najlepszymi polskimi zespołami programistycznymi z największych polskich firm softwarowych, telekomunikacyjnych, banków itp.
Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub na zasadach firma-firma
Niezbędne narzędzia pracy
Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i nabytych umiejętności
Funduszu do wykorzystania na własny rozwój

Szukamy Kandydatów/Kandydatek którzy/e:

Posiadają wykształcenie wyższe
Posiadają doświadczenie programistyczne – warunek konieczny
Znają zagadnienia związane z procesem wytwarzania oprogramowania
Potrafią pracować z grupą i w grupie
Potrafią w sposób analityczny podchodzić do rozwiązywania problemów
Mają łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Chcą się rozwijać w kierunku prowadzenia szkoleń umiejetnosci miękkich
Są otwarci/e na pracę wyjazdową

Mile widziane sa osoby, które w dotychczasowej pracy pełniły rolę lidera technicznego lub kierownika w projekcie, ew. nieformalnegolidera w zespole programistycznym.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-27
Wyświetlona: 4853 razy