Programista PHP

praca it: etat dla ENNOVA / Białystok, Gdańsk, Elbląg, Łódź

Tagi: php mysql

ZADANIA
- Tworzenie nowych serwisów internetowych / aplikacji dedykowanych
- Uczestniczenie w rozwoju projektów własnych firmy
- Tworzenie dokumentacji technicznej
- Analiza wymagań i ocena czasochłonności

WYMAGANIA
- Bardzo dobra znajomość programowania w PHP (MVC, OOP)
- Bardzo dobra znajomość baz danych: MySQL && PostgreSQL
- Znajomość Framework PHP (CodeIgniter || Symfony)
- Znajomość Smarty lub innego systemu szablonów
- Znajomość XHTML/CSS
- Automotywacja i umiejętności komunikacyjne
- Gotowość do pogłębiania wiedzy
- Język angielski – minimum poziom A2

OFERUJEMY
- Efektywną kulturę pracy zdalnej
- Forma zatrudnienia: umowa o pracę / firma-firma / umowa zlecenie
- Elastyczne godziny pracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Zdobycie doświadczenia w różnorodnych projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-28
Wyświetlona: 3682 razy