Senior Database Developer

praca it: etat dla Cyclad Polska / Katowice

Tagi: Database Developer Bazy Danych SQL

Miejsce pracy: Katowice

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

W związku z rozwojem na rynku polskim, dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, lidera w rozwoju oprogramowania dla branży Legal Technology poszukujemy osób na stanowisko Senior Database Developera do pracy w Katowicach. Kontrahentami firmy naszego Klienta są najwięksi gracze na rynku m.in. konsorcja toczące spory patentowe, wojsko czy agencje rządowe.

Opis stanowiska:

Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie utrzymanie i rozwój aplikacji wspierających produktu naszego Klienta. Ponadto osoba na tym stanowisku będzie prowadzić projekty i rozdzielać zadania, aby zapewnić terminowe dostarczanie rozwiązań. Co więcej kandydat będzie zobowiązany do zapewnienia skutecznej komunikacji i współpracy z innymi zespołami (w tym zespoły z USA), a także będzie odpowiedzialny za mentoring i szkolenia mniej doświadczonych kolegów. Dodatkowe obowiązki to tworzenia technicznej dokumentacji projektowej.

Wymagania wobec Kandydata:

• Wykształcenie wyższetechniczne
• Kilkuletniedoświadczenie w charakterze C# Software Developer
• Doświadczenie zawodowezwiązane z programowaniemSQL
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość Microsoft T-SQL
• Wiedza z zakresu C++ orazVB.net jest mile widziana
• Dobra znajomość Software Development Lifecycle (SDLC)
• Doświadczenie w koordynowaniu projektów
• Zdolnościanaityczne
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Firma oferuje:

• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym, dynamicznym otoczeniu
• Możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów
• Atrakcyjne wynagordzenie oraz bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-31
Wyświetlona: 5885 razy