Software Developer C#, SQL

praca it: etat dla Cyclad Polska / Katowice

Tagi: Software Developer C# SQL Programista

Miejsce pracy: Katowice

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.

Aktualnie dla naszego Klienta w Katowicach poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do zespołu specjalistów w Katowicach. Kontrahentami firmy są najwięksi gracze na rynku m.in. konsorcja toczące spory patentowe, wojsko i agencje rządowe.

Opis stanowiska:

Główne zadania na tym stanowisku pracy:

• Utrzymanie i rozwój aplikacji wspierających produkty dla sektora wojskowego
• Identyfikacja i rozwiązywanie pojawiających się problemów,
• Ścisła współpraca z zespołami i działami w celu zapewnienia terminowego dostarczania rozwiązań
• Aktualizacji technicznej dokumentacji projektowej.

Wymagania wobec Kandydata:

• Wykształcenie wyższe techniczne bądź pokrewne,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Dobra znajomość SQL i C#,
• Znajomość Software Development Lifecycle (SDLC),
• Zdolności analityczne
• Znajomość C++, VB.net będzie dodatkowym atutem
• Dobra znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym, dynamicznym otoczeniu
• Możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-31
Wyświetlona: 5731 razy