Inżynier Oprogramowania C/C++

praca it: etat dla manBase S.A. / Warszawa

Tagi: Inżynier oprogramowanie c c++

manBase – innowacyjna firma wspierająca procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta lidera w branży IT, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kod aplikacji: MBD/001/BC/P
Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA

Poszukujemy Inżyniera Oprogramowania C/C++ do pracy przy realizacji dużych projektów dla wiodących na świecie producentów telefonów komórkowych,platform mobilnych oraz operatorów

WYMAGANIA

wykształcenie wyższe o profilu informatycznym min. 2 lata doświadczenia w dziale IT dobra znajomość języków programowania C/C++ biegła znajomość języka angielskiego znajomość cyklu życia oprogramowania elastyczność otwartość na częste wyjazdy służbowe

OFERTA

stałe zatrudnienie elastyczny czas pracy możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji (pakiet szkoleń) możliwość uczestniczenia w innowacyjnych, międzynarodowych projektach bogaty pakiet świadczeń socjalnych oraz relokacyjny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-02
Wyświetlona: 4942 razy