Programista iOS

praca it: etat dla SMT Software s.a. / Chorzów

Tagi: iOS iPhone Objective - C C++

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 300 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy, doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: IOS/CHO/0912/SCI

Obowiązki:
• Tworzenie i rozwój aplikacji w języku Objective-C
• Optymalizacja aplikacji
• Testowanie stworzonego oprogramowania
• Tworzenie dokumentacji technicznej
• Współpraca z analitykami i developerami
• Możliwość częściowej pracy zdalnej

Wymagania:
• Minimum 2 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę iOS
• Umiejętność programowania w Objective-C
• Bardzo dobra znajomość zasad programowania obiektowego
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-03
Wyświetlona: 10345 razy