Programista

praca it: etat dla Idea Expert SA / Wrocław

Tagi: Programista J2EE Struts JAXB SQL

Idea Expert to dynamicznie rozwijająca się firma pośrednictwa finansowego, należąca do grupy Getin Holding. Wyróżnia nas multiproduktowość, dlatego konsekwentnie rozbudowujemy ofertę nowoczesnych i elastycznych produktów. Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci.

Jeśli cechuje Cię spostrzegawczość, umiejętność abstrakcyjnego myślenia, analizowania i formułowania wniosków, sumienność, dokładność oraz umiejętność pracowania przy wielu projektach – zgłoś się do Nas!

Wraz z rozwojem naszej Firmy, do naszej Centrali we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref. Programista/WRO

Oczekiwane umiejętności i doświadczenie:

• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży IT i/lub finansowej.
• Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie w stopniu min. średniozaawansowanym.
• Znajomość technologii J2EE oraz framework’ów klasy MVC (np. Struts).
• Znajomość J2SE, w tym platformy Swing.
• Wykształcenie min. średnie informatyczne, mile widziane wykształcenie wyższe.
• Mile widziana znajomość technologii JAXB oraz JAXWS (Metro) i/lub Axis.
• Znajomość SQL-a (zwłaszcza oparta na praktyce przy systemach PostgreSQL, ew. MySQL).
• Znajomość UML-a oraz ERD; Anta.
• Znajomość HTML-a, CSS-a i JavaScriptu (znajomość AJAX-a mile widziana).
• Umiejętność programowania skryptów powłoki (bash).
• Podstawowa wiedza dotycząca poruszania się w systemie Linux.
• Doświadczenie w pracy z IDE Eclipse.
• Mile widziana znajomość PHP oraz certyfikaty oparte na Java.

Główne zadania:

• Wytwarzanie, rozwijanie, testowanie i poprawianie oprogramowania.
• Projektowanie baz danych.
• Wsparcie techniczne dla pracowników help desc.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-04
Wyświetlona: 4940 razy