Junior iOS Developer

praca it: etat dla cornerlab / Kraków, zdalna

Tagi: ios junior developer obj-c

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy developerów do pracy w naszym zespole na stanowisku Junior iOS Developer.

Wymagania:
- dobra znajomość Objective-C, Xcode, iOS SDK
- znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie i rozumienie dokumentacji
- znajomość systemów kontroli wersji svn/git
- umiejętność pracy w zespole
- entuzjazm, dokładność i sumienność
- znajomość cocos2d i adobe photoshop będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:
- tworzenie natywnych aplikacji mobilnych
- dbanie o wysoką jakość kodu
- rozwój istniejących aplikacji
- testowanie aplikacji
- tworzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy:
- pracę przy ciekawych i wymagających projektach
- pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii
- możliwość szybkiego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
- możliwość pracy zdalnej w elastycznych godzinach
- możliwość realizacji własnych projektów oraz wpływ na wygląd i funkcjonalność realizowanych projektów

Miejsce pracy:
Kraków lub praca zdalna

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-06
Wyświetlona: 3911 razy