Developer Powerbuilder

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: Powerbuilder powerscript sql net oracle

Katowice

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.

Aktualnie, dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą w Katowicach poszukujemy osób na stanowisko Developera PowerBuilder, który dołączy do zespołu specjalistów pracujących w Katowicach.

Opis stanowiska:

Główne zadania na tym stanowisku pracy to:

• Tworzenie i rozwijanie aplikacji zgodnie z wymaganiami biznesowymi,
• Projektowanie i tworzenie oprogramowania przy wykorzystaniu narzędzia Powerbuilder,
• Sugerowanie i wdrażanie rozwiązań w przypadku błędów systemowych, awarii,
• Tworzenie specyfikacji i dokumentacji technicznych dla nowych projektów dotyczących baz danych i aplikacji.

Wymagania stawiane Kandydatom:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w środowisku projektowym PowerBuilder,
• Doświadczenie w pracy SQL / PL-SQL,
• Zdolności analityczne,
• Umiejętność pracy zespołowej oraz współpracy z klientami,
• Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania przy użyciu .Net będzie atutem,
• Dobra znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

• Możliwość szkoleń i wyjazdów w ramach projektu do Belgii,
• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym, dynamicznym otoczeniu,
• Możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów,
• Perspektywy rozwoju zawodowego,
• Pakiet socjalny oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-12
Wyświetlona: 6198 razy