Key Account Manager IT

praca it: etat dla ITBC Recruitment / Warszawa

Tagi: Key Account Manager IT sprzedaż

ITBC Recruitment jest firmą informatyczną świadczącą profesjonalne usługi rekrutacyjne w obszarze IT oraz Telecom.

Dla naszego klienta, firmy Sedcom Solutions (dystrybutor technologii Server Based Computing,VDI,thinclient) szukamy doświadczonej osoby w sprzedaży na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• pozyskiwanie nowych partnerów /klientów
• realizacja zleceń dla klientów obecnych
• reprezentowanie firmy na spotkaniach biznesowych
• pomoc techniczna/serwisowa dla klientów
• współpraca zespołowa przy realizacji celów firmy

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie
• dużą samodzielność
• ciekawy zakres obowiązków
• dostęp do najnowszych technologii
• miłą atmosferę pracy

Wymagania:
• doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów oraz partnerów handlowych i utrzymywaniu relacji z obecnymi klientami
• min. 6 m-cy doświadczenia w sprzedaży rozwiązań informatycznych
• znajomość języka angielskiego min. komunikatywna (dokumentacja techniczna)
• zaangażowanie i nastawienie na wyniki

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-14
Wyświetlona: 5412 razy