Grafik kreatywny

praca it: etat dla Positiv s.c. / Poznań

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku poparte bogatym portfolio,
  • biegła znajomość programów Illustrator, Photoshop, Flash, InDesign , Corel Draw
  • zmysł plastyczny,
  • umiejętność pracy w zespole, w systemie zadaniowym,
  • dobra organizacji pracy
  • dokładność i odpowiedzialności za własne działania
  • samodzielność, kreatywność i sumienność
  • umiejętność tworzenia kreatywnych koncepcji graficznych,
  • znajomość HTML, CSS, Action Script
  • umiejętność projektowania materiałów do druku
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • miłą atmosferę pracy i życzliwość.
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwość rozwoju kompetencji (szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne),
  • pełny wymiar godzin pracy,

Obowiązki:
  • tworzenie i projektowanie layoutów i grafik na potrzeby WWW
  • wykonywanie animacji w technologii Flash
  • opracowywanie od strony graficznej projektów typu: wizytówki, foldery, ulotki, plakaty itp.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-09-01
Wyświetlona: 5984 razy