Starszy Programista Java/J2EE

praca it: etat dla NOTIO / Warszawa

Tagi: Java J2EE

W imieniu naszego Klienta, znanej firmy o ugruntowanej pozycji, która wprowadza na rynek nowe rozwiązania, jako wyłączny dostawca, swoje usługi i produkty kieruje m.in. do branży finansowej i firm działających w obszarze e-commerce, poszukujemy osoby na stanowisko:

(Warszawa)

Poszukujemy osób doświadczonych w środowisku projektowo – programistycznym.

Zakres obowiązków:
Podstawowym obowiązkiem jest tworzenie i rozwój oprogramowania w oparciu o technologię J2EE (programowanie, przygotowywanie dokumentacji technicznej, przeprowadzanie testów).
Osoba będzie brała udział w procesach analitycznych nad definiowaniem potrzeb i wymagań do oprogramowania, oraz będzie odpowiedzialna za wspieranie użytkowników istniejącego oprogramowania i współpracę z firmami zewnętrznymi.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe
- Doświadczenie w programowaniu w języku JAVA (Java EE/J2EE)
- Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle)
- Znajomość języka PL/SQL
- Doświadczenie w pracy z systemem Linux
- Znajomość serwerów aplikacyjnych: JBoss, Oracle WebLogic, oraz technologii webowych Spring i JSP, Hibernate
- Mile widziana znajomość Oracle Service Bus
- Umiejętność zarządzania czasem oraz pracy w zespole
- Umiejętność szybkiego i sprawnego rozwiązywania problemów
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Klient oferuje:
- Umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie, oraz system premiowy
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Szkolenia i realne możliwości rozwoju zawodowego w obszarze e-commerce i branży finansowej
- Dodatkowe benefity tj. opieka medyczna, ubezpieczenie i.in.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-18
Wyświetlona: 4483 razy