Programista ASP.net

praca it: etat dla Proximetry Poland Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: ASP NET C# WebUI

Jesteśmy oddziałem badawczo-rozwojowym amerykańskiej firmy Proximetry Inc. – dostawcy systemów informatycznych dedykowanych do zarządzania złożonymi sieciami bezprzewodowymi. Działamy w Polsce od 6 lat, posiadając zespoły inżynierskie w Katowicach i Łodzi. Naszym flagowym produktem firmy jest AirSync™ – wysokiej klasy system zarządzania umożliwiający dynamiczną kontrolę heterogenicznych sieci bezprzewodowych.
W związku z rozbudową zespołu oraz uruchomieniem nowych projektów aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Programista ASP.NET

Opis stanowiska:
Osoba zajmująca niniejsze stanowisko będzie uczestniczyć w projektowaniu i implementacji aplikacji stanowiącej interfejs graficzny dla systemu zarządzania AirSync™. Kluczowy zakres kompetencji obejmuje umiejętność tworzenia aplikacji webowych na platformie .NET, oraz znajomość zagadnień relacyjnych baz danych.

Wymagania:
• wykształcenie z zakresu informatyki lub kierunków pokrewnych,
• doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w technologii ASP.NET,
• dobra znajomość języków C# i SQL,
• doświadczenie w korzystaniu z narzędzi typu code coverage i profiler stanowić będzie dodatkowy atut,
• samodzielność w rozwiązywaniu problemów oraz umiejętność pracy w grupie,
• dobra znajomość języka angielskiego.

Naszym pracownikom zapewniamy:
• stabilną, pełną nowych i ciekawych wyzwań pracę wśród profesjonalistów,
• udział w innowacyjnych projektach dla klientów na całym świecie,
• kontakt z najnowszymi technologiami, stały rozwój kwalifikacji zawodowych,
• pakiet socjalny obejmujący m.in. lekcje j.angielskiego, karnety na zajęcia sportowe, spotkania integracyjne,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.

Gwarantujemy dostosowanie zadań i czasu pracy do indywidualnych możliwości i oczekiwań.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-19
Wyświetlona: 6571 razy