Projektant Interakcji / UX

praca it: etat dla ITBC Recruitment / Bełchatów

Tagi: ux usability design user experience

ITBC Recruitment jest firmą informatyczną świadczącą profesjonalne usługi rekrutacyjne w obszarze IT oraz Telecom.

Dla naszego Klienta, jednej z największych i najbardziej rozpoznawalnych spółek medialnych w Polsce, szukamy proaktywnych, pomysłowych, pełnych pasji osób chcących rozwijać się na stanowisku:

Projektanta Interakcji/UX

Zadania na stanowisku:
• Projektowanie interfejsu użytkownika dla aplikacji na różne platformy oraz serwisy internetowe (począwszy od stworzenia koncepcji, poprzez przygotowanie projektu, aktywne wsparcie na etapie implementacji i testowania, aż do momentu wdrożenia finalnego produktu);
• Współpraca z zakresie definiowania celów i zakresu projektów;
• Bieżące monitorowanie trendów na rynku, poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań;
• Prowadzenie badań jakościowych z użytkownikami;
• Przygotowywanie dokumentacji projektowej: makiety, diagramy, dokumentacja opisowa, klikalne prototypy.

Nasz Klient zapewnia:
• Pracę przy bardzo różnorodnych projektach: e-commerce, serwisy contentowe, aplikacje mobilne;
• Satysfakcję z wykonywanych zadań (praca przy serwisach, których używa 12 mln ludzi dziennie);
• Przyjazną atmosferę opartą na partnerskich relacjach w zespole, który lubi dzielić się wiedzą;
• Brak dress codu, przestrzeń do pracy;
• Stabilną pracę w uznanej, cieszącej się bardzo dobrą opinią firmie;
• Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;
• Pakiet socjalny.

Szukamy Kandydatów, którzy:
• Mają co najmniej 3 lata doświadczenia w projektowaniu UX, interakcji, architektury informacji serwisów internetowych lub aplikacji;
• Posiadają wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, socjologia, antropologia, wykształcenie związane z designem lub informatyką);
• Świetnie diagnozują potrzeby użytkowników (mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu badań jakościowych, testów użyteczności);
• Potrafią dobierać efektywne metody osiągania celów biznesowych;
• Potrafią dobrze weryfikować cele projektu;
• Są nastawieni na pracę zespołową i nie boją się krytyki;
• Bardzo szybko przyswajają wiedzę.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-20
Wyświetlona: 10149 razy