Programista .NET, .net

praca it: etat dla JCommerce SA / Katowice, Warszawa, Rzeszów, Wrocław

Tagi: Programista NET

Jesteśmy firmą IT, która specjalizuje się we wdrażaniu użytecznych, prostych w obsłudze oraz atrakcyjnych wizualnie rozwiązań. W szczególności rozwijamy: systemy ERP, systemy portalowe, rozwiązania Business Intelligence, rozwiązania dedykowane, systemy mobilne oraz świadczymy usługi outsourcing IT.

Dlaczego warto u nas pracować:

■ gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych projektów w sektorach z różnych branż
■ oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
■ wspieramy rozwój poprzez szkolenia kompetencyjne i językowe, umożliwiając pracownikom zdobycie międzynarodowych certyfikatów
■ stawiamy na przyjazną atmosferę pracy – jesteśmy zwolennikami jasnej i swobodnej komunikacji
■ integrujemy się na imprezach firmowych, rozwijamy się sportowo
■ oferujemy dodatki w formie karnetów rekreacyjno sportowych oraz pakiet ubezpiecznia dodatkowego

Opis stanowiska:

■ realizacja projektów opartych o technologię .NET
■ udział w projektowaniu rozwiązań

Wymagania:

■ co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
■ wykształcenie wyższe informatyczne (lub w trakcie studiów)
■ znajomość .NET 3.5 / 4.0
■ znajomość Windows Forms oraz Web Services
■ znajomość MS SQL Server 2008
■ mile widziana znajomość LINQ to Entities
■ preferowana dobra znajomość języka angielskiego
■ mile widziane poczucie humoru

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-24
Wyświetlona: 3290 razy