Programista PHP Kraków

praca it: etat dla 3px.pl / Kraków

Tagi: PHP Programista Programista PHP

3px.pl to agencja interaktywna zajmująca się między innymi tworzeniem i wsparciem dedykowanych stron i sklepów internetowych.

Poszukujemy osób z następującymi umiejętnościami:
- znajomość PHP, (X)HTML, CSS, JavaScript + jQuery,
- znajomość zasad programowania obiektowego w PHP5,
- znajomość bazy danych MySQL, relacji i języka SQL

Mile widziana znajomość Zend Framework

Zadania:
- tworzenie sklepów i stron internetowych,
- tworzenie systemów B2B, B2C

Wybranej osobie zaoferujemy:
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole.
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne doświadczeniu i wiedzy
- pracę w atrakcyjnym biurze w bardzo dogodnej lokalizacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-25
Wyświetlona: 5160 razy