Młodszy programista Java

praca it: etat dla NetworkedAssets / Wrocław

Tagi: Programista JAVA

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu we Wrocławiu osób, które chciałyby podjąć pracę na stanowisku:

Zakres obowiązków:
-programowanie rozwiązań informatycznych na podstawie określonych wytycznych
-współpraca z zespołem programistów

Wymagania:
-student informatyki, telekomunikacji lub innego pokrewnego kierunku
-dobra znajomość jednego z współczesnych języków programowania
-znajomość podstaw programowania aplikacji webowych
-umiejętność pracy w zespole
-gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
-znajomość języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym

Mile widziane:
-dobra znajomość języka Java
-znajomość zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania
-umiejętności posługiwania się wzorcami projektowymi i dobrymi praktykami programowania obiektowego
-wiedza z zakresu: Spring, Hibernate, GWT/GXT, Junit, Selenium
-sprawne posługiwanie się językiem SQL i systemami bazodanowymi
-znajomość zagadnień sieciowych

Oferujemy:
-elastyczny czas pracy
-stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
-ciekawą pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
-możliwość udziału w innowacyjnych projektach

rekrutacja trwa do 30.11.2012

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-01
Wyświetlona: 4543 razy