Platform Manager

praca it: etat dla CYCLAD / Katowice

Tagi: IT

Miejsce pracy: Katowice/Kraków/Opole

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami
na zasadzie Offshore / Nearshore.
Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: bezpieczeństwa systemów informatycznych, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, systemów ERP oraz tworzenia oprogramowania.

W związku z rozwojem naszej działalności na rynku polskim, poszukujemy konsultantów do pracy w ramach projektu dla naszego klienta, jednej z największych firm operujących na rynku ogólnoeuropejskim, do Katowic, Krakowa, lub Opola.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie systemem usług logistycznych, w tym:
• Realizację instalacji systemu
• Wdrażanie oraz utrzymywanie odpowiednich rozwiązań monitorujących
• Rozwiązywanie pojawiających się problemów
• Wsparcie projektów dotyczących zarządzania platformami

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux SLES 11, Windows Server 2008
• Umiejętność obsługi skryptów w systemie Windows und Linux (np. automatyzacja procesów, monitorowanie)
• Znajomość sieci LAN, WAN, VPN
• Certyfikat ITIL

Firma oferuje:

Pełną wyzwań pracę w dynamicznym międzynarodowym otoczeniu Duże możliwości rozwojowe Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów ze światowej firmy konsultingowej Atrakcyjne warunki pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-02
Wyświetlona: 5894 razy