Programista PHP (Warszawa, możliwość pracy zdalnej)

praca it: etat dla NOTIO / Warszawa

Tagi: PHP Programista MySQL Linux

W imieniu naszego Klienta, znanej prężnie rozwijającej się firmy, o ugruntowanej pozycji, działającej w sektorze e-marketingu – w branży z olbrzymim potencjałem, która dostarczając innowacyjnych produktów, wykorzystuje elementy nowoczesnego programowania, poszukujemy profesjonalnych osób chcących dołączyć do zespołu na stanowisko:

Programista PHP
(Warszawa, możliwość pracy zdalnej)

Zakres obowiązków:
Podstawowym obowiązkiem jest bieżące programowanie front-endów stron internetowych komunikujących się z zewnętrznymi bazami danych i innymi stronami internetowymi.

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe techniczne (również studenci IV/V roku)
-Doświadczenie w programowaniu w języku PHP
-Znajomość JavaScript/JQuery
-Znajomość MySQL / PostgreSQL
-Znajomość środowisk Linuxowych
-Mile widziana znajomość frameworków (np.ZEND)
-Umiejętność zarządzania czasem oraz pracy w zespole
-Zaangażowania w wykonywane działania
-Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Klient oferuje:
-Możliwość pracy zdalnej
-Zatrudnienie w oparciu o działalność gospodarczą, bądź na umowę o pracę
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Stabilne zatrudnienie w firmie o wypracowanej pozycji na rynku
-Współpracę przy ciekawych projektach realizowanych dla prestiżowych klientów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-05
Wyświetlona: 4663 razy