Analityk danych

praca it: etat dla Cyclad / Łódź

Tagi: Analityk danych Oracle SQL MSSQL

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: tworzenia oprogramowania, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz systemów ERP.

Obecnie dla naszego klienta – lidera na rynku dostawców usług dla sektora finansowego – poszukujemy osób na pozycję Analityka Danych. Miejsce pracy: Łódź.

Główne zadania na tym stanowisku to:
• Współpraca z dostawcami danych w zakresie tworzenia i dostarczania samoaktualizujących się plików typu data feeds
• Prowadzenie analizy i kontroli danych pochodzących z plików data feeds
• Tworzenie i nadzór nad dokumentacją zawartości i trafności dany z data feeds
• Identyfikowanie sytuacji problemowych związanych z danymi lub procesami ich przetwarzania, zapobieganie im oraz rozwiązywanie
• Współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi firmy w celu lepszego zrozumienia potrzeb biznesowych
• Regularne informowanie klientów o postępach i rezultatach analizy danych
• Tworzenie raportów dla klientów

Wymagania:
• Ukończone studia z zakresu IT
• Min. 3 lata doświadczenia w analizie danych
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Bardzo dobra znajomość języka SQL – Oracle SQL oraz MSSQL
• Znajomość pakietu MS Office z dużym doświadczeniem w Excel
• Umiejętność prowadzenia dokumentacji
• Umiejętność zdobywania informacji o wymaganiach klienta
• Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość, multizadaniowość
• Proaktywność, wykazywanie inicjatywy w działaniu

Mile widziane:
• Wrażliwość kulturowa, umiejętność pracy w zdywersyfikowanym środowisku
• Świadomość procesów analizy danych
• Doświadczenie jako tester lub specjalista ds. zapewniania jakości
Oferujemy:
• Pracę pełną wyzwań i interesujących projektów
• Możliwość rozwoju
• Możliwość wymiany doświadczeń z profesjonalistami

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-11
Wyświetlona: 5189 razy