Tester STE

praca it: etat dla Cybercom Poland / Warszawa

Tagi: tester ste

Cybercom Poland istnieje na rynku polskim od 15 lat a wiedza i doświadczenie zebrane przez ten czas pomagają nam nieustannie podnosić jakość świadczonych usług, aby wyniki współpracy zawsze spełniały oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy pewnym i wiarygodnym partnerem biznesowym.
Mamy świadomość, że naszym największym kapitałem są wyjątkowi ludzie zadowoleni ze swojej pracy. Cybercom zatrudnia wyjątkowe osoby o różnych umiejętnościach i kompetencjach. Bez względu na rolę w firmie cenimy pasję i chęć rozwoju. Wspólnie tworzymy naszą przestrzeń i czujemy się za nią współodpowiedzialni. Nasze wartości to: PASJA, ZAUFANIE, INNOWACYJNOŚĆ.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:
Tester IOT
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku testera jest zapewnienie funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i technicznymi, przeprowadzanie testów mobilnych praz przeprowadzanie testów stacjonarnych w Warszawie. Poszukujemy osób do pracy w międzynarodowym projekcie, które posiadają nie tylko wiedzę techniczną, ale również kreatywność, dobre zdolności komunikacyjne i intuicję.
Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach, co obok wiedzy pozwala silnie rozwijać umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej w językach obcych. Oczekiwana jest mobilność i gotowość do częstego podróżowania.
Oczekiwania:
• Zdolność niezależnej interpretacji wyniku testu platformy w oparciu o sygnalizację sieciowa zgodnie z ustalonym standardem oraz weryfikacja poprawności w działaniu modemu
• Wyodrębnienie problemu pod kątem przynależności do określonej domeny (CAS/WAS/GAS)
• Rozumienie podstaw sygnalingu sieciowego w oparciu o zasadę działania i budowę „stosu sygnałowego” modemu
• Wykorzystywanie oraz interpretacja głównych i najważniejszych standardów specyfikacji 3GPP
• Znajomość architektury sieci sygnałowej
• Znajomość zastosowanych scenariuszy sygnałowych wraz z interpretacją błędów
• Zdolność zauważenia niewłaściwego działania modemu z pominięciem scenariuszy testowych a następnie zaraportowanie problemu w systemie wraz z dostarczeniem niezbędnych danych i analizy wstępnej
• Umiejętność interpretacji oraz analizy problemów nie tylko w obrębie domen CAS/WAS/GAS ale również dla RRC, MM itd.
• Podstawowa wiedza z zakresu działania zewnętrznych protokołów sieciowych: np TCP/IP
• Znajomość poprawnego działania sieci a w przypadku zauważenia usterki umiejętność lokalizacji problemu w odniesieniu do takich węzłów jak: HLR, eNodeB, G-GSN
• Podstawowa wiedza w zakresie rozróżniania konfiguracji sieci pod kątem różnych dostawców infrastruktury (NSN, Ericsson,Huawei)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w firmie o skandynawskiej kulturze pracy,
• Twórczą pracę w zespole otwartych i zaangażowanych osób lubiących swoją pracę,
• Możliwość rozwoju zawodowego w tym techniczne szkolenia oraz szkolenia językowe,
• Ściśle określoną ścieżkę kariery,
• Udział w prestiżowych projektach międzynarodowych
• Atrakcyjne warunki wynagradzania,
• Prywatną opiekę medyczną,
• Pakiet Benefit Multisport,
• Dobrą atmosferę w młodym, dynamicznym zespole,
• Elastyczność pracy i działania,
• Możliwość odpoczynku w game/chill-out room,
• Dobrze wyposażoną bibliotekę a także możliwość jej poszerzania o sugerowane pozycje,
• „Owocne” poniedziałki.
• Wsparcie w relokacji

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji uprzejmie prosimy o nadesłanie dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim na adres [email protected]

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883).”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-16
Wyświetlona: 5001 razy