Programista

praca it: etat dla Hart Sp. z o.o. / Opole

Tagi: Programista NET PHP SQL IT

HART SP. Z O.O.
Firma HART powstała w 1990 roku. Przedmiotem działania jest sprzedaż hurtowa części do samochodów, motocykli oraz konfekcjonowanie towarów pod prywatnym brendem HART. Oferta hurtowni skierowana jest do placówek handlowych i warsztatów usługowych branży motoryzacyjnej.

GŁÓWNE ATUTY FIRMY
Duży wybór towarów (160 000 referencji): łączna powierzchnia magazynowa 30 000m2, wysoki stopień realizacji zamówień (95%), dogodne formy dostawy towaru dla klienta, nowoczesny system informatyczny, fachowe szkolenia, atrakcyjny system finansowego wspierania klientów

NASZE FILIE
Obecnie posiadamy 16 filii w kraju (Białystok, Bielsko-Biała, Bytom, Częstochowa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Psary, Radom, Rzeszów, Warszawa, Wieliczka, Wrocław, Zielona Góra).

PROGRAMISTA

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania na wewnętrzne potrzeby firmy
  • Integracja tworzonego oprogramowania z systemem klasy ERP*
  • Zarządzanie dokumentacją

Wymagania:

  • Znajomość środowiska .NET [C#]
  • Znajomość SQL, budowy relacyjnych baz danych oraz umiejętność optymalizacji zapytań
  • Znajomość języka PHP
  • Umiejętność tworzenia przejrzystego kodu i jasnej dokumentacji
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • Terminowość

Oferujemy:

  • Dostęp do najnowszych technologii IT
  • Szansę wpływania na rozwój struktury IT w firmie
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, uzależniony od osiąganych wyników

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-23
Wyświetlona: 6631 razy