Software Test Engineer - Zagranica

praca it: etat dla SMT Software S.A. / Cała Polska

Tagi: testy funkcjonalne automatyczne C/C++

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych
i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 300 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy, doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Software Test Engineer

Miejsce pracy – Zagranica
Nr ref.: STE/ZAGR/1012/SC

Obowiązki:

• Opracowywanie przypadków i scenariuszy testowych
• Wykonywanie testów funkcjonalnych oraz automatycznych
• Tworzenie dokumentacji i raportowanie błędów
• Poprawa procesów i narzędzi do testowania

Wymagania:

• Wyższe wykształcenie (informatyka, elektronika lub pokrewne)
• Minimum 2 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania (testy manualne, jednostkowe, systemowe, automatyczne)
• Certyfikat ISTQB Foundation Level
• Dobra znajomość języka C/C++
• Dobra znajomość środowiska Linux
• Doświadczenie przy analizie i tworzeniu przypadków testowych
• Wiedza z zakresu metodologii testowania
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowym zespole
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-23
Wyświetlona: 4814 razy