C++ Senior Software Developer – województwo dolnośląskie

praca it: etat dla PGB HR / województwo dolnośląskie

Tagi: C++ Senior Software Developer województwo dolnośląskie

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z województwa dolnośląskiego zajmującej się tworzeniem wysokiej jakości aplikacji, poszukujemy specjalisty na stanowisko C++ Senior Software Developera.

Obowiązki:
udział w tworzeniu nowego oprogramowania oraz w rozwijaniu istniejących produktów
tworzenie technicznej dokumentacji opracowywanego oprogramowania

Wymagania:
bardzo dobra znajomość obiektowego programowania w języku C++, środowiska Microsoft Visual Studio oraz technologii i bibliotek: ATL, MFC, STL, COM
min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku programisty C++
język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Nasz Klient oferuje:
pracę w firmie o wysokim prestiżu, jednej z najnowocześniejszych w regionie
pracę na pełny etat (umowa o pracę) w siedzibie firmy (miasto do 120 tys. mieszkańców)
pracę przy popularnych, komercyjnych aplikacjach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-25
Wyświetlona: 5030 razy