Web Developer– woj. śląskie

praca it: etat dla PGB HR / województwo śląskie

Tagi: Web Developer– woj śląskie

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z województwa śląskiego specjalizującej się w tworzeniu oprogramowania dla pamięci masowych poszukujemy specjalisty na stanowisko Web Developera.

Obowiązki:
optymalizacja i testowanie nowopowstałych kodów
projektowanie aplikacji internetowych
przeprowadzanie dokumentacji
programowanie oraz modyfikowanie istniejącego kodu

Wymagania:
warunkiem niezbędnym jest posiadanie doświadczenia w pisaniu tekstów jednostkowych oraz dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
bardzo dobra znajomość języka Python z jednoczesnym wykorzystaniem Framework’a Django
język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
mile widziani są absolwenci lub studenci ostatnich lat

Dodatkowe atuty:
umiejętność zastosowania systemów kontroli wersji (SVN i/lub GIT) oraz obsługa bazy MySQL
programowanie w JavaScript (w oparciu o bibliotekę jQuery)
wykorzystanie HTML i CSS oraz metodologii TDD

Nasz klient oferuje:
udział w innowacyjnych i międzynarodowych projektach
poszerzanie swoich umiejętności przez liczne przeprowadzane szkolenia
prywatną opiekę medyczną
ubezpieczenie dodatkowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-25
Wyświetlona: 4333 razy