Programista Adobe Flex

praca it: etat dla apreel Sp. Z o.o. / Warszawa

Tagi: Adobe Flex Flex Actionscript programista Java FlexUnit senior java developer Starszy programista JAVA programista Adobe Flex

Jesteśmy firmą informatyczną realizującą aplikacje dla biznesu – zespołem specjalistów, którzy mają bogate doświadczenie zawodowe zebrane u renomowanych Klientów.

apreel istnieje od kwietnia 2010 roku i może się pochwalić doświadczeniem w projektach u prestiżowych i międzynarodowych Klientów z branży ubezpieczeniowej, bankowej i telekomunikacyjnej.

Specjalizujemy się w projektowaniu, budowaniu, wdrażaniu i wspieraniu oprogramowania, które musi działać – bo zarabia pieniądze dla naszych Klientów.
Dołącz do Najlepszych! Dołącz do Nas!

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Realizacja projektów w oparciu o Adobe Flex 4,
  • Praca w zespole tworzącym aplikacje w technologii Adobe Flex,
  • Tworzenie i rozwój aplikacji biznesowych w technologii Adobe Flex – Java,
  • Rozwijanie swoich umiejętności i zainteresowań.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki techniczne),
  • Minimum 2 letniego doświadczenia komercyjnego w programowaniu w technologii Adobe Flex,
  • Doświadczenia w pisaniu aplikacji w technologii Adobe Flex – Java,
  • Bardzo dobrej znajomości technologii Adobe Flex 3 lub 4,
  • Bardzo dobrej znajomości ActionScript 3.0,
  • Znajomości narzędzi takich jak: Maven, Subversion,
  • Umiejętności dostosowania kodu do potrzeb narzędzi do automatyzacji testów,
  • Umiejętności pisania testów jednostkowych (FlexUnit 4),
  • Znajomości wzorców projektowych,
  • Zdolności szybkiego uczenia się oraz komunikatywności,
  • Umiejętności pracy w zespole i dzielenia się wiedzą.

W zamian oferujemy:

  • Pracę przy prestiżowych projektach realizowanych dla branży ubezpieczeniowej, finansowej i telekomunikacyjnej na terenie Warszawy,
  • Pracę z międzynarodowymi Klientami we współpracy z najlepszymi,
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w najnowszych technologiach,
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów, również tych innowacyjnych,
  • Motywujące, atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia zawodowe i interpersonalne,
  • Znakomitą atmosferę pracy w zgranym i profesjonalnym zespole,
  • Wsparcie na każdym etapie pracy od najlepszych,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Comiesięczne wewnątrzfirmowe budowanie i zacieśnianie relacji ;)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-30
Wyświetlona: 5311 razy