Grafik komputerowy

praca it: etat dla Nestia Media Group / Warszawa

Tagi: grafika design

Opis stanowiska:

- kreacja wizualna stron internetowych, aplikacji, reklam
- przygotowywanie projektów graficznych dla serwisów internetowych oraz materiałów reklamowych, elementów identyfikacji wizualnej,
- czuwanie nad poziomem artystycznym prowadzonych projektów,
- współpraca z innymi członkami grupy projektowej przy realizowanych projektach,

Wymagania:

- minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu interfejsów stron WWW udokumentowane w PORTFOLIO,
- mile widziana znajomość programów Photoshop/ Corel /InDesign / Illustrator ,
- mile widziana znajomość HTML / CSS,
- poczucie estetyki i umiejętności łączenia wyglądu z funkcjonalnością ,
- zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole,
- chęć nauki i poszerzania umiejętności.

Oferujemy:

- interesującą i samodzielną pracę szybko rozwijającej się spółce,
- stały rozwój zawodowy,
- możliwość pracy z innowacyjnymi technologiami,
- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz premiowania.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-30
Wyświetlona: 6182 razy