Koordynator Testów KT/11/SI

praca it: etat dla Nearshoring Solutions Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: Koordynator Testów KT/11/SI

W związku z planami dynamicznego rozwoju Nearshoring Solutions Sp. z o.o. prowadzi nabór na stanowisko:

Tester

Wymagania:

- doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych oraz dokumentowania wyników testów

- znajomość metodyki i narzędzi testowania

- znajomość baz danych

- co najmniej dobra znajomość języka angielskiego (i/lub holenderskiego) w mowie i piśmie

Mile widziane:

- doświadczenie kierownicze (Test Team leader)

- znajomość metodyk Agile

- znajomość MS SQL

Zakres zadań:

- wsparcie BA w testowaniu aplikacji

- określenie sposobu, planu oraz skryptów testowania (automatyzacja testów)

- sprawdzenie, czy testowania aplikacja została ustawiona zgodnie z planem testów

- przeprowadzanie testów ręcznych zgodnie z dokumentacją zawartą w planie testów

- informowanie o wszystkich znalezionych problemach i zgłaszanie wad (Mantis)

- tworzenie przypadków testowych i planów testów

- formułowanie wymagań odnośnie dokumentacji

- zapewnienie prawidłowości tworzonej dokumentacji przez wszystkich członków ZT

- szkolenia wewnętrzne dla ZT

- udział w ewentualnej rekrutacji zewnętrznej i wewnętrznej członków ZT

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach

- Niekorporacyjna atmosfera w biurze

- Praca na pełen etat w elastycznych godzinach

- Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: [email protected], wpisując w temat maila nr ref.: KT/11/SI

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-02
Wyświetlona: 9486 razy