Analityk Biznesowy AB/11/SI

praca it: etat dla Nearshoring Solutions Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: Analityk Biznesowy AB/11/SI

W związku z planami dynamicznego rozwoju Nearshoring Solutions, holenderska spółka z siedzibą w Gdańsku, poszukuje osób zainteresowanych rozwojem w charakterze:

Analityk Biznesowy

Wymagania:

- Minimum 3 letnie doświadczenie w zakresie analizy biznesowej lub zarządzania projektami – warunek konieczny

- Doświadczenie w zakresie modelowania procesów biznesowych

- Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na prowadzenie analizy biznesowej w tym języku

-Gotowość do ciągłego doskonalenia swoich kwalifikacji zawodowych

Zakres zadań:

- Prowadzenie analizy biznesowej poprzez zbieranie i dokumentowanie wymagań biznesowych oraz przeprowadzanie ich analiz

- Prezentacja wymagań biznesowych oraz przygotowanie ich do procesu programowania

- Proaktywne wspomaganie Klientów w doborze najlepszych rozwiązań biznesowych i informatycznych

- Coaching Młodszych Analityków Biznesowych

Oferujemy:

- Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

- Perspektywę rozwoju w zakresie najnowszych rozwiązań i narzędzi

- Udział w międzynarodowych projektach

- Zajęcia z języka angielskiego z lektorem

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać w języku angielskim na adres: [email protected], w temacie maila podając nr ref.: AB/11/SI

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-02
Wyświetlona: 9497 razy