Key Account Manager (branża IT)

praca it: etat dla Talent Partners / Katowice

Tagi: sprzedaż key account manager

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy usługowej dostarczającej nowoczesne rozwiązania z zakresu IT, z siedzibą w Katowicach – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. KAM/135/2012
Miejsce pracy: Katowice

Najważniejsze obowiązki:

-samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
-badanie potrzeb Klientów,
-prowadzenie procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje),
-przygotowywanie i zawieranie umów handlowych,
-uczestniczenie w konferencjach i szkoleniach organizowanych zarówno przez firmę jak i partnerów handlowych,
-raportowanie do Dyrektora Sprzedaży.

Wymagania:

-wykształcenie wyższe, preferowane techniczne lub ekonomiczne,
-min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży IT, w sprzedaży usług IT,
-doświadczenie w pozyskiwaniu nowych oraz utrzymywaniu i rozwijaniu istniejących relacji handlowych,
-samodzielność i systematyczność,
-wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
-umiejętność organizacji pracy własnej,
-prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

-doświadczenie w sprzedaży usług bazujących na wdrożeniach infrastruktury sieciowej i urządzeń firmy Cisco,
-znajomość języka angielskiego,
-udokumentowane sukcesy sprzedażowe.

Oferujemy:

-wsparcie w procesie sprzedaży udzielane przez zespół inżynierów o najwyższych kwalifikacjach,
-profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
-atrakcyjny system wynagradzania,
-samodzielność w działaniu,
-niezbędne narzędzia pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-05
Wyświetlona: 5672 razy