Poszukiwany programista PHP

zlecenia it dla ENNOVA / Cała Polska

Tagi: Programista PHP

Jeżeli

- Masz zmysł analityczny
- Jesteś osobą zaangażowaną i potrafisz wychodzić z inicjatywą
- Jesteś komunikatywny i zorganizowany

To masz szansę pracować w naszym zespole nad ciekawymi projektami!

Twoje przyszłe zadania:
- Tworzenie nowych serwisów internetowych / aplikacji dedykowanych
- Uczestniczenie w rozwoju projektów własnych firmy
- Tworzenie dokumentacji technicznej

WYMAGANIA:
- Bardzo dobra znajomość programowania w PHP, MySQL
- Znajomość Framework PHP (CodeIgniter || Symfony) – min. 1-2 lata doświadczenia
- Znajomość Smarty lub innego systemu szablonów, XHTML/CSS
- Gotowość do pogłębiania wiedzy
- Gotowość do pracy zdalnej w godzinach 9 – 17

MILE WIDZIANE:
Znajomość produktów open source: TypoLight/Typo3, Magento, WordPress

OFERUJEMY:
- Efektywną kulturę pracy zdalnej
- Szkolenia, know-how
- Forma zatrudnienia: umowa o pracę / firma-firma / umowa zlecenie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Zdobycie doświadczenia w różnorodnych projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-05
Wyświetlona: 4701 razy