Sales Manager Commercial

praca it: etat dla Aduma S.A. / Wrocław

Tagi: sprzedaż marketing IT nowe technologie

Aduma S.A., lider rynku rozwiązań interaktywnych i dotykowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Sales Manager – Commercial

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Jeżeli:
• masz doświadczenie w obrębie niestandardowych instalacji multimedialnych / projektów software-owych;
• sprzedaż to Twój żywioł, co znajduje odzwierciedlenie w efektach Twojej pracy;
• jesteś pasjonatem nowych technologii i marketingu, który potrafi się kompletnie zatracić w pracy, którą lubi;

Chcesz:
• tworzyć niestandardowe instalacje multimedialne wykorzystujące nowoczesne technologie dla najbardziej wymagających klientów w Polsce;
• wytyczać nowe standardy i trendy na rynku reklamy i informacji w punktach sprzedaży;
• stać się częścią dynamicznego zespołu, który codziennie tworzy technologie przyszłości;

Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:
• pozyskiwanie nowych klientów i realizacja planów sprzedaży;
• koordynacja polityki handlowej w wyznaczonym obszarze projektów na terenie całej Polski;
• budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami, prowadzenie negocjacji handlowych;
• zarządzanie podległym zespołem, dbanie o rozwój pracowników;
• przygotowanie i udział w wystawach, konferencjach, spotkaniach i innych wydarzeniach promocyjnych;
• monitorowanie potrzeb rynku i analizowanie konkurencji;
• prowadzenie analiz i sporządzanie raportów.

Wymagania:
• min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży;
• doświadczenie w branży IT lub multimedialnej;
• doskonała prezencja, umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne;
• kreatywność;
• umiejętność skutecznego zarządzania zespołem sprzedaży
• mobilność i gotowości do częstych wyjazdów służbowych;
• determinacja i zorientowanie na cel;
• prawo jazdy kat. B;
• mile widziane: wykształcenie wyższe techniczne .

Oferujemy:
• pracę w młodym, pełnym energii zespole;
• atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędna narzędzia pracy;
• samodzielność projektową i twórczą zależną od umiejętności;
• możliwości rozwoju w dynamicznej firmie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-08
Wyświetlona: 5394 razy