Flash Developer, Programista aplikacji w AS3, XML+PHP

zlecenia it dla CREATORIA / Cały Świat

Firma CREATORIA działająca w branży reklamowej od 1998r. poszukuję do stałej współpracy freelancera lub osobę dyspozycyjną z dużym doświadczeniem w temacie programowania w języku AS.

Zadania:

  • Programowanie w AS3 ( dynamika obiektów, efekty wizualne, etc.)
  • Tworzenia interfejsów/aplikacji w technologii Macromedia Flash + XML,
  • Tworzenie systemów aktualizacji, CMS ( flash+XML),

Do realizacji tego typu zleceń potrzebna jest świetna znajomość technik integracji XML z Flash, jak również HTML/PHP/etc.

Poszukujemy programisty, nie grafika, ale osoba, która jest programistą i ma polot w temacie projektowania oczywiście mile widziana i ceniona:)

Najważniejsza poza umiejętnościami i doświadczeniem jest dla nas rzetelność. Takiej osobie gwarantujemy świetną współpracę.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-09-24
Wyświetlona: 3557 razy