Architekt Systemowy .NET

praca it: etat dla Pirios S.A. / Kraków

Pirios S.A. poszukuje pracowników na stanowisko

Zakres obowiązków
•Analizowanie, projektowanie i implementacja systemów teleinformatycznych
•Wsparcie zespołu wdrażającego produkt u klienta
•Rozwój aplikacji o nowe innowacyjne moduły

Wymagania
•Bardzo dobra znajomość języka C#
•Bardzo dobra znajomość .NET Framework 3.5, 4.0
•Bardzo dobra znajomość ASP.NET, WPF, WCF
•Bardzo dobra znajomość wzorców projektowych
•Umiejętność projektowania i optymalizowania systemów teleinformatycznych
•Znajomość testów jednostkowych oraz TDD
•Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy jako programista .NET
•Dobra znajomość MS SQL 2008 Server
•Dobra znajomość Reporting Services
•Dobra znajomość protokołów sieciowych (TCP/IP, HTTP)
•Dobra znajomość zagadnień z dziedziny algorytmiki i projektowania
•Umiejętność samodzielnego planowania i realizacji powierzonych zadań
•Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, dokładność, kreatywność, zaradność, odpowiedzialność

Oferujemy
•Pracę w młodym, kreatywnym zespole
•Miłą atmosferę pracy
•Atrakcyjne wynagrodzenie
•Dużą możliwość rozwoju

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę Pirios S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Tekst jednolity Dz. U. nr 101 poz. 926 z 2002 r. z późniejszymi zmianami).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-13
Wyświetlona: 4877 razy