Webmaster

praca it: etat dla NORIL s.c. / Gdynia

Tagi: ml webmaster web developer php MySQL joomla! wordpress

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe: informatyka, grafika komputerowa,
• minimum 6 miesięczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• doskonała znajomość XHTML i CSS,
• minimum podstawowa znajomość PHP,
• podstawy grafiki WWW,
• znajomość JavaScript oraz jQuery,
• podstawowa wiedza dotycząca zagadnień MySQL,
• odpowiedzialność, dokładność i rzetelność,
• umiejętność pracy w zespole,
• samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane:

• znajomość zagadnień SEM i SEO,
• umiejętność instalacji i zarządzania systemami typu Wordpress i Joomla!.

Obowiązki:

• tworzenie zaplecza do pozycjonowania zleconych serwisów,
• optymalizacja stron www na potrzeby pozycjonowania,
• stały monitoring procesu pozycjonowania.

Oferujemy:

• pracę w jednej z największych i stale rozwijających się agencji interaktywnych na rynku (5 miejsce w 13. edycji rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej – Deloitte Technology Fast 50 CE),
• atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników,
• pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• przyjazną atmosferę,
• autonomię w działaniu.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-14
Wyświetlona: 8081 razy