Programista .NET

zlecenia it dla manBase / Kraków

Tagi: Programista net

manBase – innowacyjna firma wspierająca procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, lidera na rynku polskim w zakresie innowacyjnych sposobów regulowania należności, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kod aplikacji: HYI/002/BC/P
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
realizacja projektu polegającego na stworzeniu nowego, dużego systemu
tworzenie kodu aplikacji
udział w spotkaniach i rozmowach służących zbadaniu potrzeb przyszłych użytkowników systemu

Wymagania:
wykształcenie min. średnie
min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu złożonych aplikacji webowych
komunikatywna znajomość języka angielskiego
bardzo dobra znajomość języka C# (.NET 3.5 lub wyższy)
bardzo dobra znajomość MVC3 z wykorzystaniem Razor
bardzo dobra znajomość jQuery
znajomość WebService (WCF/ASP)
znajomość języka SQL
znajomość REST
komunikatywność
samodzielność

Oferta
praca w renomowanej, międzynarodowej firmie
miła atmosfera pracy w młodym zespole
niezbędne narzędzia pracy
atrakcyjne wynagrodzenie
czas projektu – 12 miesięcy (styczeń-grudzień 2013)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-15
Wyświetlona: 5216 razy