Grafik komputerowy

praca it: etat dla Aduma S.A. / Wrocław

Tagi: Grafik komputerowy

Aduma S.A., lider rynku rozwiązań interaktywnych i dotykowych zatrudni ambitnych ludzi, którzy będą tworzyć z nami nowe technologie. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Grafik komputerowy

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:
· dobra znajomość programów Adobe Illustrator/Photoshop
· doświadczenie w projektowaniu grafiki
· zmysł plastyczny: wyczucie proporcji i znajomości zasad kompozycji
· kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w pracę
· samodzielności i terminowości wykonywania prac
· umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
· znajomość innych programów z pakietu Adobe Creative Suite (Flash, After Effects, Premiere)
· umiejętność rysowania za pomocą tabletu
· znajomość podstaw programów do tworzenia grafiki 3D

Zakres obowiązków:
· tworzenie grafik do aplikacji interaktywnych i dotykowych
· tworzenie koncepcji graficznych i współudział w tworzeniu kampanii reklamowych na nośnikach interaktywnych i dotykowych dla naszych największych klientów
· współudział przy tworzeniu nowych interaktywnych rozwiązań i produktów

Oferujemy:
· stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę, umowa zlecenie (praca na miejscu)
· atrakcyjne wynagrodzenie
· pracę w dynamicznym, młodym zespole
· udział w ciekawych projektach dla renomowanych klientów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-18
Wyświetlona: 6269 razy