Sales Manager Commercial (Warszawa)

praca it: etat dla Aduma S.A. / Warszawa

Tagi: Sales Manager Commercial (Warszawa)

Aduma S.A., lider rynku rozwiązań interaktywnych i dotykowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Sales Manager – Commercial

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Jeżeli: masz doświadczenie w obrębie niestandardowych instalacji multimedialnych / projektów software-owych; sprzedaż to Twój żywioł, co znajduje odzwierciedlenie w efektach Twojej pracy; jesteś pasjonatem nowych technologii i marketingu, który potrafi się kompletnie zatracić w pracy, którą lubi; Chcesz: tworzyć niestandardowe instalacje multimedialne wykorzystujące nowoczesne technologie dla najbardziej wymagających klientów w Polsce; wytyczać nowe standardy i trendy na rynku reklamy i informacji w punktach sprzedaży; stać się częścią dynamicznego zespołu, który codziennie tworzy technologie przyszłości;
Dołącz do nas!

Zakres obowiązków: pozyskiwanie nowych klientów i realizacja planów sprzedaży; koordynacja polityki handlowej w wyznaczonym obszarze projektów na terenie całej Polski; budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami, prowadzenie negocjacji handlowych; zarządzanie podległym zespołem, dbanie o rozwój pracowników; przygotowanie i udział w wystawach, konferencjach, spotkaniach i innych wydarzeniach promocyjnych; monitorowanie potrzeb rynku i analizowanie konkurencji; prowadzenie analiz i sporządzanie raportów.

Wymagania: min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży; doświadczenie w branży IT lub multimedialnej; doskonała prezencja, umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne; kreatywność; umiejętność skutecznego zarządzania zespołem sprzedaży, mobilność i gotowości do częstych wyjazdów służbowych; determinacja i zorientowanie na cel; prawo jazdy kat. B; mile widziane: wykształcenie wyższe techniczne.

Oferujemy: pracę w młodym, pełnym energii zespole; atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędna narzędzia pracy; samodzielność projektową i twórczą zależną od umiejętności; możliwości rozwoju w dynamicznej firmie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-18
Wyświetlona: 5523 razy