Project Manager

praca it: etat dla Aduma S.A. / Wrocław

Tagi: Project Manager

Aduma S.A., lider rynku rozwiązań interaktywnych i dotykowych zatrudni ambitnych ludzi, którzy będą tworzyć z nami nowe technologie. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywną i sprawną realizację projektów, a w szczególności:
 planowanie projektu (zakres prac, zasoby, budżet, harmonogram);
 zarządzanie komunikacją z klientem;
 koordynacja pracy zespołu projektowego;
 udział w procesie pre-sales.

Wymagania:
 doświadczenie: min. 2 lata na podobnym stanowisku;
 znajomość j. angielskiego;
 bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
 łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów;
 decyzyjność oraz ukierunkowanie na osiąganie założonych celów;
 umiejętność pracy pod presją czasu i prowadzenia kilku zadań jednocześnie;
 gotowość do wyjazdów zagranicznych;
 umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz proponowania rozwiązań.

Mile widziane:
 wiedza poparta doświadczeniem w obszarze technologii informatycznych i
multimedialnych.

Zakres obowiązków:
 koordynacja pracy wszystkich uczestników projektu (projektantów, konstruktorów,
dostawców, producentów, itd.);
 monitorowanie i kontrola realizacji projektu na poszczególnych jego etapach;
 raportowanie wyników;
 zarządzanie jakością;
 rozliczanie finansowe projektów.

Oferujemy:
 stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
 atrakcyjne wynagrodzenie;
 pracę w dynamicznym, młodym zespole;
 udział w ciekawych projektach dla renomowanych Klientów;
 wykorzystanie potencjału, możliwość doskonalenia umiejętności i pogłębiania wiedzy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-18
Wyświetlona: 5601 razy