Programista .NET C#

praca it: etat dla Grupa Kotrak / Katowice

Tagi: C# Programista MySQL

Poszukujemy inżynierów oprogramowania, których zadaniem będzie rozwój i utrzymanie systemów informatycznych w oparciu o najnowsze technologie platformy .NET Framework, zlokalizowanych w kraju i zagranicą.

Grupa Kotrak jest globalnym dostawcą systemów ERP, doświadczonym integratorem rozwiązań informatycznych, oraz prężnym producentem nowoczesnych aplikacji biznesowych. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach branżowych oraz systemach mobilnych.

Miejsce pracy: Katowice.

Zakres obowiązków obejmować będzie:
• Tworzenie i rozwój oprogramowania na platformie .NET w oparciu o język C#.
• Udział w projektowaniu systemów informatycznych i baz danych.
• Udział w ciekawych projektach w kraju i zagranicą.
• Współpraca z klientem w celu określenia zakresu projektu.
• Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania
• Doświadczenie zawodowe w tworzeniu aplikacji w technologii C# .NET minimum 2 lata.
• Zaawansowana znajomość języka C#, .NET Framework (3.5 – 4.0) oraz programowania obiektowego.
• Umiejętność projektowania baz danych oraz znajomość MS SQL Server.
• Znajomość ORM: LINQ, Entity Framework.
• Angielski na poziomie umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane
• Doświadczenie w pracy z SVN oraz znajomość: Devexpress, WCF, WPF.
• Doświadczenie w programowaniu aplikacji wielowarstwowych.
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne.
• Odpowiedzialność, zaangażowanie i motywacja.
• Samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia i ustalania priorytetów.

Oferta
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników.
• Ambitna i stabilna praca w młodym zespole, w nowoczesnej i rozwojowej firmie.
• Zdobywanie szerokiego doświadczenia zawodowego poprzez udział w tworzeniu rozwiązań biznesowych dla klientów międzynarodowych.
• Możliwość służbowych wyjazdów krajowych i zagranicznych z opłaconymi kosztami przez pracodawcę.
• Kontakt z nowoczesnymi technologiami oraz dużym doświadczeniem firmy z zakresu budowy i wdrożeń systemów klasy ERP.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-20
Wyświetlona: 5339 razy