Konsultant-wdrożeniowiec ds. finansowo-księgowych

praca it: etat dla Grupa Kotrak / Łódź

Tagi: comarch optima xl erp cdn

Zakres obowiązków
• Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań
• Konfiguracja i personalizacja systemu ERP pod Klienta
• Szkolenia użytkowników ww. systemu
• Wsparcie Klienta po wdrożeniu

Wymagania
• Wymagana znajomość zagadnień z dziedziny rachunkowości,
• Wymagana znajomość zagadnień kadrowo-płacowych,
• Praktyczna znajomość zasad funkcjonowania przedsiębiorstw,
• Umiejętność prowadzenie szkoleń,
• Zdolność analitycznego myślenia,
• Dyspozycyjność,
• Mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Prawo jazdy kategorii B,
• Mile widziana znajomość systemów CDN XL i CDN OPTIMA

Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Bardzo nowoczesne miejsce pracy wraz z niezbędnym pakietem narzędzi,
• Kontakt z najnowszymi technologiami informatycznymi,
• Możliwość podróżowania w Kraju i Zagranicą,
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych,
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-21
Wyświetlona: 5340 razy