Android Developer / konsultant - na kilka tygodni

zlecenia it dla mobiLAB / Gdynia

Tagi: Android deweloper programista

mobiLAB in-motion technologies jest studiem deweloperskim działającym od kilku lat na rynku duńskim.

Specjalizujemy się w aplikacjach i systemach mobilnych dostarczając rozwiązania dla skandynawskich klientów średniej wielkości.

Jeden z projektow chcielibysmy ukonczyc w okolicach 20.12.2012 i w tym celu budujemy dodatkowy zespol do ktorego poszukujemy doswiadczonego Android dewelopera.
Chcielibysmy zatrudnic Android programiste na te kilka tygodni z mozliwoscia kontynuacji jako pracownik etatowy

Zakres obowiązków:

  • Implementacja aplikacji w języku Java na platformie Android

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość Java i platformy Android 4,
  • Około 2 letnie doświadczenie developerskie,
  • Kreatywność, koncentracja i terminowość,
  • Dobra znajomość języka angielskiego mile widziana,

Oferujemy:

  • Udział w zaawansowanych technologicznie projektach,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań,
  • Wynagrodzenie zależne od umiejetności i efektywności

Forma wpółpracy do ustalenia – preferowane 8 godzin dziennie
Miejsce pracy do ustalenia – preferowane Trójmiasto.
Termin rozpoczęcia współpracy: natychmiast.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-22
Wyświetlona: 7307 razy