Senior iOS Developer

praca it: etat dla Playsoft Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: iOS Android C++ OpenGL ES smartphon

Playsoft jest jednym z europejskich liderów w dziedzinie nowych technologii. Zajmujemy się tworzeniem gier i aplikacji na WSZYSTKIE platformy mobilne i społecznościowe (Android, iPhone, iPad, Windows Phone 7, Windows Phone 8, bada, Facebook i wiele innych). Dodatkowo pomagamy naszym partnerom w kreowaniu oraz wdrażaniu strategii marketingowych.
Jesteśmy dumni ze współpracy z czołowymi producentami gier, takimi jak: Electronic Arts, Konami, Ubisoft czy Namco, jak również gazetą Le Figaro, Men’s Health, Francuską Federacją Piłki Nożnej czy organizatorami festiwalu w Cannes.

W Polsce Playsoft istnieje od 2006 r. i zatrudnia ok. 80 pracowników. Kluczem do naszych sukcesów są właśnie oni!

Naszym atutem jest tworzenie gier i apliakcji, które z chwilą wydania dostępne są dla wszystkich użytkowników smartphonów oraz tabletów!

Zatrudniamy osoby pragnące zdobyć doświadczenie w pracy przy ciekawych, pełnych wyzwań projektach.

W związku z dynamicznym rozwojem Playsoft Sp. z o. o. poszukujemy

Senior iOS Developerów

Zadania:
- tworzenie dokumentacji technicznej,
- tworzenie oprogramowania zgodnie z designem oraz dokumentacją techniczną,
- optymalizacja oraz debugowanie aplikacji,
- tworzenie oraz rozwijanie klas i bibliotek używanych w celu usprawnienia prac nad projektami,
- estymacja czasu potrzebnego na wykonywanie zadań

Jeżeli:
- jesteś kreatywny/a,
- potrafisz rozwiązywać skomplikowane problemy,
- lubisz nowe wyzwania,
- umiesz pracować pod presją czasu…

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Wymagane umiejętności:
- Minimum 5 letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania,
- Minimum 2,5 roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę iOS,
- Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji projektowej,
- Znajomość wzorców projektowych oraz OOP
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- Znajomość C++ i OpenGL ES będzie dodatkowym atutem,
- Znajomość Android SDK będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- pracę w młodym, dynamicznym i międzynarodowym zespole,
- motywacyjny system bonusów,
- elastyczne godziny pracy,
- prywatną opiekę medyczną,
- możliwość wyjazdu na szkolenia do oddziałów naszej firmy oraz siedzib naszych partnerów,
- umowę o pracę na czas nieokreślony, po zakończeniu 3-miesięcznego okresu próbnego.

Miejsce pracy: Gdańsk

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-22
Wyświetlona: 8404 razy